top of page

Про нас

Снимок.JPG

Компанія Alternative Technologies успішно працює на ринку України з 2010 року у сфері Агро, HoReCa, Retail. За цей час ми здобули репутацію відповідального ділового партнера та постачальника обладнання високої якості.
 

Ми партнери багатьох Європейських виробників та здійснюємо прямі постачання обладнання з Італії, Німеччини, Іспанії, Фінляндії, Швеції, Угорщини, Франції, Литви, Латвії та ін.
 

Наявність у компанії власної (ліцензованої) монтажної, а також сервісної служб, відділу проєктування дозволяє нам проводити всі роботи «під ключ», від розробки проєкту до введення об'єкта в експлуатацію без залучення сторонніх фахівців.

Наша команда - це згуртований колектив професіоналів з багаторічним досвідом роботи у сфері Агро, HoReCa та Retail. Ми не лише професіонали, а й фанати своєї справи із досвідом реалізації проектів понад 20 років.
 

Ми регулярно проходимо тренінги, майстер-класи та відвідуємо міжнародні виставки, що дозволяє нам йти в ногу з часом та пропонувати нашим клієнтам найінноваційніші, найефективніші та прибуткові рішення.

 

з 2010 року

Працюємо у сфері пром. холоду

300+

Вдячних клієнтів

до 36 міс

Гарантійного обслуговування

24/7

Сервісна підтримка

60+

Партнерів по усьому світі

до 60 днів

На реалізацію проєкта

Чому варто обрати нас

 

1

ПРОЄКТУВАННЯ
ТА ПРОРАХУНОК

В основі нашої роботи стоїть ретельних прорахунок робіт та обладнання акцетований на індивідуальний запит клієнта з подальним ретельним проєктуванням усього проєкту.
 

Ніяких шаблонів та однотипих прорахунків, тільки персоналізований підхід.

2

ДОСВІД

Більше 20 років досвіду роботи, більше 300 закритих проєктів та більше 2000 запитів на тему промислового холодооснащення.

У нас є відповіді на усі ваші питання, а компетенція дозволяє реалізувати будь-який ваш проєкт.

3

ГАРАНТІЇ
ТА БЕЗПЕКА

На усі наші роботи ми даємо гарантії до 36 місяців а консультаційна підтримка безстрокова.

Усі роботи виконуються власними штатними фахівцями, що дозволяє нам бути впевненими у якості наших робіт та нести повну відповідальність.

work

Наші роботи

Наші клієнти

bottom of page